W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych kwestii związanych z Plebiscytem Terra Flower Power 2016 – wyjaśniamy najbardziej nurtujące zagadnienia odnośnie miejskiej rywalizacji:
FAQ 2016
 1. Jak zgłosić miasto do konkursu? Warunkiem udziału w konkursie jest maksymalnie sześciu zdjęć z ukwieceniem miasta z wykorzystaniem produktów firmy Terra na adres mail konkurs@terra-pl.eu lub poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj. Start zgłoszeń: 4 lipca, zakończenie etapu: 25 lipca.
 2. Uczestnik w jednej chwili stracił wiele głosów – to możliwe, jednak tylko w przypadku, gdy system wykryje głosy oddane w sposób nieuczciwy. Aby zachować ducha zdrowego współzawodnictwa stale nadzorujemy sposób oddawanych głosów – w razie prób obejścia zabezpieczeń i dodania wielu głosów z tego samego komputera, zostają one automatycznie usuwane. Uczestnik, który wielokrotnie mimo ostrzeżeń nadal będzie dopuszczał się nieuczciwych praktyk, zostanie zdyskwalifikowany.
 3. Jak wykonać zdjęcia do plebiscytu? Minimalne wymiary zdjęcia to 1000 x 768 pikseli, pamiętaj o dobrym świetle i ciekawym kadrze – to połowa sukcesu!
 4. Czy mam wpływ na liczbę głosów? Każde miasto, które zgłosiło się do konkursu, zostaje zaprezentowane w galerii, która ukazuje się po kliknięciu w zdjęcie główne. Każda z galerii posiada te same elementy: indywidualny baner promocyjny, który może zostać udostępniony w Internecie, a także możliwość udostępnienia zdjęcia w mediach społecznościowych – rozpowszechniając fotografie w sieci, można zwiększyć liczbę oddanych na dane miasto głosów.
 5. Jak głosować? Od 1 do 29 sierpnia na blogu Inspirowani Naturą dostępna będzie opcja głosowania. Wystarczy kliknąć na przycisk „głosuję”. Głosowanie nie wymaga logowania, udostępniania danych osobowych ani posiadania konta w żadnym z serwisów społecznościowych.
 6. Czy mogę oddać więcej niż jeden głos na dane miasto? Jedna osoba może oddać tylko jeden głos dziennie na to samo miasto.
 7. Czy plebiscyt zbiera moje dane osobowe? Nie, nigdy nie przetwarzamy ani nie gromadzimy żadnych osobowych uczestników ani osób głosujących. Udział w plebiscycie jest nieobowiązkowy, bezpłatny i nie łączy się z żadnymi zobowiązaniami.
 8. Dlaczego w galerii na blogu są miasta, które zgłosiły ponad 6 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, która grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie sześciu zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta.
 9. Jakie przewidziano nagrody? Zwycięskie miasto otrzyma konstrukcję kaskadową H2000 oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2017. Drugie miasto zyska dużą donicę Gianto 120 marki nuno’ni, a trzecie – voucher na zakupy produktów z oferty firmy Terra Group o wartości 1000 zł. Wszystkie miasta z miejsc 1-3 zostają również zaproszone do udziału w obradach kapituły podczas kolejnej edycji plebiscytu.
 10. Jak wygląda głosowanie kapituły? Do głosowania zapraszamy reprezentantów 3 miast, które znalazły się na podium konkursowym w poprzednim roku. Narada odbywa się za pośrednictwem telekonferencji, po zakończeniu wyborów w pierwszej kategorii (wybór internautów), w terminie najbardziej dogodnym dla kapituły, jednak w terminie nie dalszym, niż w miesiąc po ogłoszeniu wyników plebiscytu.
 11. Jakie nagrody przyznaje kapituła? Miasto wybrane przez kapitułę otrzymuję wieże kwiatową H1200 oraz ma gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2017.
 12. Czy osoba prywatna może wygrać konstrukcję kaskadową, donicę Gianto lub bon na zakup produktów z oferty firmy Terra? Nie. Trzy nagrody główne zostaną przekazane do miast, które zdobędą najwięcej głosów Internautów w głosowaniu.
 13. Jakie nagrody przewidziano dla osób prywatnych? Upominki dla autorów 10 najlepszych fotografii mogą trafić do każdego, kto nadesłał zgłoszenie – zwycięzców poznamy po zakończeniu plebiscytu, wybierze ich reprezentant Organizatora.
 14. Dlaczego głosowanie nie działa? Od 4 do 25 lipca zbieramy zgłoszenia miast do Plebiscytu – w tym czasie głosowanie pozostanie nieaktywne. Od 1 do 29 sierpnia dostępna na blogu Inspirowani Naturą dostępna będzie opcja głosowania. Aby oddać głos, wystarczy kliknąć na przycisk „głosuję”
 15. Oddaję głos, jednak nie licznik nie zmienia się – na stronie plebiscytu gościmy nieustannie wielu użytkowników, wobec czego serwis nie zawsze jest w stanie przetworzyć tak znaczną ilość danych/głosów. W razie problemów z wyświetlaniem prosimy odświeżyć stronę skrótem klawiaturowym ctrl+f5 (nie „strzałkami”). Bez obaw, wszystkie prawidłowo oddane głosy są zliczane i nie „giną”!
 16. Nie oddawałem jeszcze głosu, a widzę komunikat o odczekaniu 24 godzin – wina może leżeć po stronie dostawcy internetu (dodatkowe obostrzenia odnośnie przesyłu danych) lub głos z danego komputera został już oddany.

terra flower power odśwież

Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania za pośrednictwem pola komentarzy dostępnych poniżej, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra lub wsparciem technicznym plebiscytu – pomoc@terra-pl.eu.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

You must be logged in to post a comment.